Sosyal Medya :

Admer Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak insan kaynaklarındaki hedefimiz: başarımızı sürdürülebilir kılmak ve daha da ileri noktaya taşımak amacıyla adil, şeffaf, duyarlı, yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.

Stratejimiz; faaliyet gösterilen değerleme sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.

Bu stratejiyi gerçekleştirmek için:

Sektöre özgü dinamikleri göz önünde bulundurarak; segmente edilmiş, çözüm odaklı insan kaynakları uygulamaları tasarlar ve hayata geçiririz.

İşgücü ihtiyacının belirlendiği doğrultuda, tüm insan kaynakları sistem ve süreçlerinde ana prensiplerimiz; Sürekli gelişim, yüksek performansa teşvik etme ve ödüllendirmedir.

Çalışan gelişimi yaklaşımımıza paralel olarak performans değerlendirme sürecimiz yılda bir defa genel değerlendirme ve ara değerlendirmeler olmak üzere hedeflerimize dayalı olarak ölçülür ve performans değerlendirme sonuçlarına göre, gelişim, ücretlendirme ve kariyer planlarına etki eder.

Doğru ve etkin iş gücü ihtiyaçlarını belirleyerek, işin içeriğine dayalı bir iş değerleme sistemi ile verimli organizasyon yönetimi, doğru norm kadro planlamaları yapmayı hedefleriz.

Potansiyeli açığa çıkaran, eğitim ve gelişim fırsatları ile destekleyen kariyer planlama uygulamamız ile doğru insana doğru yatırımı yapmak önceliğimizdir.

Kariyer yolunda birlikte çalışabilmek için CV’nizi Word veya PDF formatında info@admerdegerleme.com adresine gönderebilirsiniz.